kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Co podarować na Dzień Babci i Dziadka?
2015/1/15 0:00:00

Już za kilka dni - 21 i 22 stycznia obchodzić będziemy Dzień Babci i Dziadka. Dla każdego wnuka to świetna okazja, aby podziękować im za okazywane serce oraz opiekę. Oprócz laurki warto pomyśleć o podarowaniu im czegoś szczególnego. Oto kilka propozycji prezentów dla Babci i Dziadka.

Dziadkowie coraz wolniej się starzeją i w niczym nie przypominają seniorów sprzed 10 czy 20 lat. Darujmy sobie więc wełniane kapcie i podarujmy im prezent, który naprawdę do nich pasuje.

Aktywny senior

Coraz więcej osób walczy o sprawność, dobrą kondycję i zdrowie, stawiając na sport. To świetny trend obserwowany także w Polsce. Warto wspierać naszych dziadków w postanowieniach, ponieważ nic tak dobrze, jak sport nie wpływa pozytywnie na układ mięśniowy, kostny, a przede wszystkim krwionośny. Organizm rzadziej choruje i szybciej dochodzi do siebie przy ewentualnych urazach. Ruch polecany jest przede wszystkim osobom, które mają problem z utrzymaniem wagi, chcą wzmocnić swoje serce lub borykają się z cukrzycą.

Polecamy: Kijki do nordic walking, dobre buty do ćwiczeń lub do biegania, rowerek stacjonarny lub tradycyjny rower, prosty pulsometr.

Dobrze skomunikowany

Internet nie ma przed nimi tajemnic? Ochoczo surfują, oglądają filmy, korzystają ze skype i wysyłają maile? To świetnie. Niemal połowa Polaków w wieku 50+ posiada dostęp do sieci i określa siebie mianem zaawansowanego użytkownika. Niestety im starszy wiek, tym zaangażowanie seniorów jest mniejsze i tutaj rola młodego pokolenia, przewodników po sieci. Oprócz kursu obsługi bankowości internetowej, czy zakupów online, sprezentujmy naszym dziadkom – geekom przydatny gadżet.

Polecamy: Niedrogi smartfon, tablet lub laptop. Jeśli dziadkowie rozmawiają dużo na skype może się przydać kamera internetowa o wyższej rozdzielczości.

Strony: [1] [2] następna »

()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Dzień Babci, Dzień Dziadka, babcia, dziadek, prezent, rodzina, wnuki


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»