kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Nietypowe prezenty na Dzień Ojca
2017/6/22 23:00:00

23 czerwca przypada Dzień Ojca. W ostatnich latach ten dzień zyskał popularność podobną do Dnia Matki, co sprawiło, że Polacy chcą z tej okazji obdarowywać ojców oryginalnymi podarkami. Jaki prezent wybrać, aby ten dzień stał się wyjątkowy? W modzie są prezenty w formie przeżyć.

Coraz bardziej popularne w ostatnim czasie prezenty w formie emocji i doznań są ciekawą odmianą dla materialnych upominków, którymi obdarowujemy bliskich przy różnego rodzaju okazjach. Wyniki sondy zrealizowanej przez serwis PrezentMarzen.com pokazują, iż powoli Polacy przekonują się do upominków w postaci przeżyć, co potwierdziło 39% ankietowanych. Dla 27% respondentów to ciągle jeszcze nowość, ale która ma szanse stać się popularnym rodzajem upominków. W pierwszej kategorii prezentów w formie przeżyć królują się te dostarczające niezapomnianych, ekstremalnych emocji, które wybrało 35% ankietowanych, zarówno za kierownicą, w powietrzu jak i w wodzie np. drifting, rajdy samochodowe czy skok na bungee. Drugie miejsce (21%) tworzą prezenty sportowe np. nauka strzelania, lekcja golfa lub indywidualny trening squasha. A trzecie miejsce (18%) zajmują prezenty kreatywne, na przykład kurs brydża czy fotografii.

Jakie przeżycia mogą stać się idealnym prezentem na Dzień Ojca? Aktywny tata na pewno doceni podarunek, który da mu możliwość wypróbowania nowych sportów albo powrócenia do tych, które porzucił kilka lat temu. Niespodzianką z okazji Dnia Ojca może być zaproszenie na strzelnicę - dla bardziej zaawansowanych w tym sporcie adekwatnym prezentem może stać się możliwość wypróbowania rzadziej spotykanych rodzajów broni, jak Glock czy Kałasznikow. Fanom aktywności ruchowej przyjemność może sprawić również trening squasha lub indywidualny kursu wspinaczki. Z kolei ojcowie, których ulubioną porą roku jest zima, chętnie wybiorą się na lekcje jazdy na nartach lub snowboardzie na sztucznym stoku.

Chyba trudno znaleźć mężczyznę, który nie interesuje się motoryzacją i nie lubi luksusowych samochodów. Jak wynika z sondy serwisu PrezentMarzen.com, wśród respondentów, którzy wyrazili chęć wypróbowania sportów ekstremalnych, najchętniej wymieniano te związane z jazdą samochodem – wskazało je aż 36% osób. Dla fanów motoryzacji niecodzienną niespodzianką może być jazda off road czy drifting, a w nieco mniej ekstremalnej wersji, która na pewno ucieszy fana dobrych aut – przejażdżka luksusowym samochodem, takim jak Ferrari czy Lamborghini.

Nieco inną, ciekawą formą prezentu dla taty, który w wolnych chwilach chętnie przebywa poza domem, lecz ceni nieco bardziej stonowane formy relaksu, może być zaproszenie na degustację whisky, w trakcie której można również dowiedzieć się o specyfice tego trunku. Fanom innego popularnego, złocistego płynu można uprzyjemnić Dzień Ojca kursem degustacji piwa. Bardziej zainteresowanych sztuką tworzenia trunków można podarować kurs barmański, dzięki któremu będą mogli zgłębić arkana tworzenia różnych połączeń alkoholi, co wbrew pozorom nie jest tak oczywiste, jak mogłoby się wydawać. Jeśli jednak nasi ojcowie wolą dobrze zjeść, strzałem w dziesiątkę może być prezent w postaci kolacji w sushi barze, czy degustacja kuchni azjatyckiej.

Przed wydarzeniami takimi jak na przykład Dzień Ojca bardzo popularne stają się typowo męskie rozrywki – między innymi różnego rodzaju sporty w szczególności przejażdżki luksusowymi samochodami lub jazda typu off road. Sporym powodzeniem cieszą się również różnego rodzaju degustacje – mówi Kornel Piesio z serwisu PrezentMarzen.com. Taki prezent na pewno nie zostanie odstawiony na półkę, a ze względu na to, że wiąże się z intensywnymi emocjami, na pewno zostanie zapamiętany na długo – dodaje.()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: dzień ojca, ojciec, prezent, tata, święto


 


 


 

Niezwykle aromatyczny, bogaty smakowo tort zadowoli zarówno miłośników klasycznych ciast jak i nie przepadających za słodkimi ciężkimi wypiekami.»