kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Nasz Bocian
2007/5/2 0:10:00

Szacuje się, że w Polsce co 4-5 para nie może w naturalny sposób mieć dzieci. Dla wszystkich zainteresowanych tą tematyką powstały stowarzyszenie i strona internetowa „Nasz Bocian”.

Stowarzyszenie na Rzecz Leczenia Niepłodności i Wspierania Adopcji „Nasz Bocian” zostało oficjalnie zarejestrowane w 2002 r., jednak grupa osób, stanowiąca grupę założycielską Stowarzyszenia już ponad rok wcześniej podjęła szereg działań skierowanych do szerokiego grona osób dotkniętych problemem niepłodności.

Działalność Stowarzyszenia obejmuje m.in.: stworzenie własnego serwisu internetowego (www.nasz-bocian.pl), prawdopodobnie jedynego takiego serwisu polskojęzycznego, na którym gromadzone są informacje dotyczące tematyki niepłodności i adopcji oraz aktualne dane o specjalistycznych klinikach leczenia niepłodności i ośrodkach adopcyjnych w Polsce, a także dynamicznie rozwija się forum dyskusyjne.

„Nasz Bocian” zaprasza do współpracy ekspertów - lekarzy z czołowych polskich klinik leczenia niepłodności, którzy systematycznie odpowiadają na pytania uczestników forum dyskusyjnego. Inicjowane są spotkania, ogólnopolskie i lokalne, dla wszystkich szukających pomocy i wsparcia, organizowane są też warsztaty i zajęcia terapeutyczne dla osób leczących się i przygotowujących się do adopcji, prowadzone przez psychoterapeutę i psychologa.
Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: adopcja, bezpłodność, leczenie bezpłodności, rodzicielstwo zastępcze, rodzina zastępcza


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »