kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Nasz Bocian
2007/5/2 0:10:00

Szacuje się, że w Polsce co 4-5 para nie może w naturalny sposób mieć dzieci. Dla wszystkich zainteresowanych tą tematyką powstały stowarzyszenie i strona internetowa „Nasz Bocian”.

Stowarzyszenie na Rzecz Leczenia Niepłodności i Wspierania Adopcji „Nasz Bocian” zostało oficjalnie zarejestrowane w 2002 r., jednak grupa osób, stanowiąca grupę założycielską Stowarzyszenia już ponad rok wcześniej podjęła szereg działań skierowanych do szerokiego grona osób dotkniętych problemem niepłodności.

Działalność Stowarzyszenia obejmuje m.in.: stworzenie własnego serwisu internetowego (www.nasz-bocian.pl), prawdopodobnie jedynego takiego serwisu polskojęzycznego, na którym gromadzone są informacje dotyczące tematyki niepłodności i adopcji oraz aktualne dane o specjalistycznych klinikach leczenia niepłodności i ośrodkach adopcyjnych w Polsce, a także dynamicznie rozwija się forum dyskusyjne.

„Nasz Bocian” zaprasza do współpracy ekspertów - lekarzy z czołowych polskich klinik leczenia niepłodności, którzy systematycznie odpowiadają na pytania uczestników forum dyskusyjnego. Inicjowane są spotkania, ogólnopolskie i lokalne, dla wszystkich szukających pomocy i wsparcia, organizowane są też warsztaty i zajęcia terapeutyczne dla osób leczących się i przygotowujących się do adopcji, prowadzone przez psychoterapeutę i psychologa.
Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: adopcja, bezpłodność, leczenie bezpłodności, rodzicielstwo zastępcze, rodzina zastępcza


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»