kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Rodziny najbardziej kochają Shreka i Harry'ego Pottera
2009/4/11 1:10:00

Ulubiony fragment filmowy z produkcji familijnych pochodzi z ekranizacji powieści Joanne K. Rowling "Harry Potter i kamień filozoficzny".


W głosowaniu przeprowadzonym wśród dwóch tysięcy dorosłych i młodych widzów, scena, w której mały czarodziej i jego nowi przyjaciele znajdują się na peronie i oczekują pociągu do Hogwartu, okazała się ulubionym momentem z filmów familijnych.

Na drugim miejscu znalazła się roztańczona Mary Poppins z klasycznego filmu wytwórni Disneya, a na trzecim - E.T. dzwoniący do domu. Kolejne ulubione przez całe rodziny sceny pochodzą z filmów "Willy Wonka i fabryka czekolady", "Toy Story", "Król Lew", "Czarnoksiężnik z Krainy Oz", "Chitty Chitty Bang Bang" i "Gdzie jest Nemo".

Ranking został przeprowadzony na życzenie producenta ciastek Oreo. Głosowanie wyjawiło również, iż ulubionym filmem dla całej rodziny jest "Shrek". Przygody zielonego ogra wyprzedziły cykl filmów o Harrym Potterze oraz trzecią część losów małego Kevina pozostawionego samego w domu.

"Harry Potter i Książę Półkrwi" najnowsza cześć czarodziejskiej sagi trafi do polskich kin 24 lipca. W filmie po raz kolejny zobaczymy tych samych aktorów - Daniela Radcliffe'a w roli Harry'ego, Emmę Watson jako Hermionę, a w postać Rona wcieli się Rupert Grint.


megafon.pl


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»