kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Rodziny najbardziej kochają Shreka i Harry'ego Pottera
2009/4/11 1:10:00

Ulubiony fragment filmowy z produkcji familijnych pochodzi z ekranizacji powieści Joanne K. Rowling "Harry Potter i kamień filozoficzny".

W głosowaniu przeprowadzonym wśród dwóch tysięcy dorosłych i młodych widzów, scena, w której mały czarodziej i jego nowi przyjaciele znajdują się na peronie i oczekują pociągu do Hogwartu, okazała się ulubionym momentem z filmów familijnych.

Na drugim miejscu znalazła się roztańczona Mary Poppins z klasycznego filmu wytwórni Disneya, a na trzecim - E.T. dzwoniący do domu. Kolejne ulubione przez całe rodziny sceny pochodzą z filmów "Willy Wonka i fabryka czekolady", "Toy Story", "Król Lew", "Czarnoksiężnik z Krainy Oz", "Chitty Chitty Bang Bang" i "Gdzie jest Nemo".

Ranking został przeprowadzony na życzenie producenta ciastek Oreo. Głosowanie wyjawiło również, iż ulubionym filmem dla całej rodziny jest "Shrek". Przygody zielonego ogra wyprzedziły cykl filmów o Harrym Potterze oraz trzecią część losów małego Kevina pozostawionego samego w domu.

"Harry Potter i Książę Półkrwi" najnowsza cześć czarodziejskiej sagi trafi do polskich kin 24 lipca. W filmie po raz kolejny zobaczymy tych samych aktorów - Daniela Radcliffe'a w roli Harry'ego, Emmę Watson jako Hermionę, a w postać Rona wcieli się Rupert Grint.


megafon.pl


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »